Recenze

"Vaší klientkou jsem už od  ledna 2021, kdy mě byla náhodně zjištěna Hashimitova tyreoiditida, a  to byl zlom v mém životě.  Uvědomila jsem si, že né vše, je v mém zdravotním stavu v pořádku. Pod vedením paní Davidové Renaty se mě podařilo o velký kus zlepšit své zdraví (spokojená střeva, stres.....).  S paní Davidovou se mě velmi dobře spolupracovalo. Je velmi  příjemná, s bohatými a odbornými znalostmi a  umí nám laikům to srozumitelně vysvětlit . Je opravdu skvělá.

Anna L. (65 let)

"Spolupráce s paní Davidovou je skvělá, hledá řešení a vždy mi ochotně a obratem odpoví. Osobní i on-line konzultace jsou moc příjemné a její lidský přístup je top! Moc děkuji a těším se na další spolupráci, která má smysl a hlavně pomáhá!"
Michaela C. (35 let)
 
"Ďakujem pekne za vašu ochotu a služby, bola som maximálne spokojná. komplexný pohľad IFMV na človeka a odborný prístup ma nasmeroval na správnu cestu. Odporúčam každému, kto chce uskutočniť udržateľnú zmenu vo svojom živote, aby sa na vás s doverou obrátil. Komunikácia s paní Ing. Renátou Dávidovou bola príjemná a podnetná. Ďakujem a těším sa na ďalšiu spoluprácu."
Olympia P. (58 let)